Makijaż permanentny ust

Chciałabyś mieć piękne i podkreślone usta w każdej chwili? Bez konieczności malowania ich po jedzeniu, zajęciach sportowych lub pocałunku? Teraz możesz zapomnieć o rozmazanej szmince i ciągłym poprawianiu. Twoje usta mogą wyglądać idealnie przez cala dobę. Wykonaj makijaż permanentny ust i ciesz się zmysłowym i pełnym koloru uśmiechem niezależnie od sytuacji.

Co warto wiedzieć przed zabiegiem?

3-5 dni przed zabiegiem należy przyjmować tabletki HEVIRAN. Jest to preparat przeciwwirusowy który zapobiega przed wystąpieniem opryszczki. Bardzo ważne jest, aby usta były odpowiednio nawilżone i wygładzone. Spierzchnięte i spękane słabiej przyjmują pigment. Tak przygotowana lepiej wchłonie pigment i pozwoli nam na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego rysunku. W efekcie końcowym usta będą bardziej wyraziste, o ładniejszym i dłużej utrzymującym się kolorze

Bezpośrednio po zabiegu:

Po zabiegu usta mogą być opuchnięte a skora wokół nich zaczerwieniona. To znika po kilku godzinach. Kolor ust jest dosyć intensywny (nawet w przypadku delikatnego makijażu)jednak nie należy się tym martwic, gdyż w 7 dni zabarwienie zblednie do 50%. Dlatego tez obowiązkowe jest dopigmentowanie po miesiącu aby uzupełnić lub wzmocnić kolor i ewentualnie skorygować kształt.

Pielegnacja tuż po zabiegu:

Po zabiegu należy nadal przyjomac preparat przeciwwirusowy HEVIRAN przez 3 -5dni, który ochroni Cie przed opryszczka. Bardzo ważne aby szczególnie delikatnie dbać o skore ust. Nie myj mydłem, nie trzyj i nie dotykaj ust. Dbaj o higienę. Usta powinny być dezynfekowane po jedzeniu(zwłaszcza u osób  które maja skłonność do występowania opryszczki)Usta należy nawilżać 1-2 razy dziennie, smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą otrzymanym po zabiegu preparatem. Nie można używać innych preparatów niż polecane przez linergistke. Przed dwa tygodnie nie wolno korzystać z solarium, zabiegów spa , sauny oraz basenu.

UWAGA! Jeśli nie dostosujesz się do powyższych zasad to mogą wystąpić odbarwienia.

Pielegnacja po zagojeniu:

Nie należy dopuszczać do wysuszania oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry. Należy również unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego.