O mnie

Szanowna Klientko,  

Nazywam się Urszula Szymanowicz. Jestem licencjonowaną linergistką LONG-TIME-LINER®, marki nr 1 na świecie w makijażu permanentnym. Swoją pasję związaną z makijażem permanentnym rozpoczęłam w roku 2014. Poszukując idealnej metody, która rozwinie i nadal profesjonalny ton moim działaniom, zdecydowałam się na szkolenie w firmie, która jest liderem w tym zakresie – Long-Time-Liner®. 

W 2018 roku podczas kolejnego szkolenia Long-Time-Liner, zdobyłam zaszczytny tytuł Elite. Oznacza to, że świadczone przeze mnie usługi charakteryzują się najwyższą jakością, niezawodnością i nowoczesnością.

Kolejnym etapem mojego rozwoju był mój pobyt w Szwecji. To właśnie tam przez kilkanaście lat mieszkałam i pracowałam w renomowanym salonie, zajmując się wykonywaniem makijażu permanentnego Ukończyłam również wiele kursów wizażu oraz główną szkołę wizażu i stylizacji International Make-up Center w Stockholmie, dzięki której osiągnęłam ogólny pogląd na temat makijażu, koloru i kształtu, dzięki czemu mogę profesjonalnie doradzić odpowiedni makijaż oraz sprawić, że każda klientka będzie czuć się pięknie. Każdą wolną chwilę stawiam na rozwój, ponieważ co roku uczestniczę w kilku szkoleniach dotyczących makijażu permanentnego. 

Pigmentację estetyczną wykonuję z ogromną pasją, bardzo precyzyjnie, bez pośpiechu, osiągając w ten sposób maksymalne podkreślenie atutów urody klientki. Ogromną uwagę przywiązuję również do bezpieczeństwa klientów, czyli zachowania najwyższych standardów czystości i higieny podczas wykonywanych zabiegów. 

Moim zdaniem… 

Makijaż permanentny to doskonały sposób na podkreślenie naturalnego piękna kobiety.
Delikatny makijaż permanentny potrafi zdziałać cuda i diametralnie odmienić wygląd kobiety. 

Serdecznie Zapraszam

Szkolenia: