Makijaż permanentny oczu

Chciałabyś mieć zawsze pięknie podkreślone oczy i wyraziste spojrzenie? Makijaż permanentny oczy pozwoli ci zaoszczędzić czas w codziennym makijażu ale także zyskasz idealny rysunek, który trudno wykonać samodzielnie. Kreska na powiece z pewnością doda Twojemu spojrzeniu wyjątkowej głębi oraz podkreśli i optycznie powiększy Twoje oczy.

Kreska zagęszczającą linie rzęs sprawi że Twoje rzęsy będą wydawały się grubsze i bardziej gęste. Ten rodzaj kreski polecany jest Paniom które na codzien wykonują delikatny i subtelny makijaż. Natomiast dla Pan które lobią mocny i wyraźny makijaż idealnie sprawdzi się kreska grubsza, dekoracyjna.

Dolna kreska jest to bardzo subtelna, , będąca idealnym dopełnieniem wyraźnej kreski górnej oka.

Co warto wiedzieć przed zabiegiem?

Ważne jest aby przed zabiegiem zadbać o nawilżenie skory wokół oczu. Jeżeli skora jest wrażliwa i skłonna do opuchnięć zaleca się przyjmować kapsułki homeopatyczne z arniki. Na 3 miesiące przed zabiegiem należy odstawić odzywki do rzęs. Nie wolno tez farbować rzęs kilka dni przed zabiegiem a sztuczne rzęsy jeśli są to należy je zdjąć. Warto również zadbać o dobry sen aby oczy były wypoczęte.

Bezpośrednio po zabiegu:

Po zabiegu oczy mogą być lekko opuchnięte i zaczerwienione. Kolor kresek jest dosyć intensywny jednak w przeciągu kilku dni zabarwienie zblednie do 50%. Do 8 tygodni należy wykonać dopigmentowanie (kolejny zabieg) podczas którego makijaż jest wzmacniany i korygowany jeśli chcemy delikatnie zmienić kształt.

Pielegnacja po zabiegu:

Po zabiegu należy dbać o skore szczególnie delikatnie. Nie wolno dotykać ani drapać skory poddanej pigmentacji. Bardzo ważne aby nie myc skory mydłem.  Nie wolno tez stosować innych kremów niż polecane przez linergistke. Cienie i tusz do rzęs należy odstawić na kilka dni po zabiegu. Przed około dwa tygodnie nie wolno korzystać z solarium, zabiegów spa , sauny oraz basenu.

UWAGA! Jeśli nie dostosujesz się do powyższych zasad to mogą wystąpić odbarwienia.